Jako jedna z wiodących firm na rynku budowalnym przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę najmu deskowań oraz dźwigarów.

Dzięki temu, mogą się Państwo zaopatrzyć między innymi w dźwigary w Warszawie. Jakie jest zastosowanie tego rodzaju produktów? Wykorzystywane są one na etapie budowy, przede wszystkim podczas wykonywania stropów. Odpowiednia konstrukcja dźwigarów sprawia bowiem, że są one w stanie w bezpieczny sposób przenieść obciążenia na podłoże. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani wynajęciem tego rodzaju artykułów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail. Przedstawimy Państwu szczegóły przygotowanej przez nas oferty, a także na podstawie zebranych informacji opracujemy koszt wypożyczenia. Do dyspozycji pozostajemy także w przypadku jakichkolwiek pytań.

Zalety oferowanych przez nas dźwigarów

Na rynku dostępnych jest wiele firm oferujących dźwigary. Dlaczego zatem warto postawić na sprzęt dostarczany właśnie przez nas? Przede wszystkim ze względu na jego jakość. Współpracujemy wyłącznie z firmą PERI. Oferowane produkty cechują się między innymi ogromną wytrzymałością oraz stabilnością. Gwarantuje to między innymi stalowe okucie użyte do ich produkcji. Warto zaznaczyć, że dźwigary, podobnie jak szalunki stropowe oraz inne artykuły, które są u nas dostępne, oferujemy w niezwykle atrakcyjnych cenach. Dzięki temu mogą Państwo zaopatrzyć się w najwyższej jakości sprzęt, w konkurencyjnych cenach. Więcej informacji dotyczących poszczególnych produktów, dostępnych jest poniżej.

VT 20K (Ekonomiczne dźwigary pełnościenne) - System podstawowy

Dzięki wysokiemu nasyceniu środnika żywicą syntetyczną, dźwigar VT charakteryzuje się wysoką stabilnością kształtu. więcej>>

GT 24 (Uniwersalny dźwigar deskowaniowy) - System dodatkowy

Dźwigar deskowaniowy, jako podstawowy element deskowań stropowych i ściennych, decyduje o rentowności deskowania. więcej>>