Deskowanie ramowe TRIO

Oferta, którą przygotowała nasza firma, skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Właśnie dlatego dostarczamy asortyment umożliwiający realizację zarówno niewielkich zleceń, jak i znacznie bardziej zaawansowanych prac. System, który pozwala na wykonywanie wyjątkowo skomplikowanych zadań jest deskowanie ramowe TRIO. Jego producentem jest niemiecka firma PERI, jedno z największych i najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw specjalizujących się w dostarczaniu omawianych rozwiązań. Jeśli chodzi o specyfikację deskowania ramowego TRIO to przeznaczone jest ono do stosowania w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, komunalnym oraz do realizacji zadań specjalnych. Warto zaznaczyć, że omawiany produkt istnieje na rynku już od ponad dwudziestu pięciu lat, co jest najlepszym dowodem jego jakości.

Zalety deskowania ramowego TRIO

Do największych korzyści produktu bez wątpienia możemy zaliczyć:

  • uniwersalność: z łatwością dopasowuje się on do każdego wymiaru konstrukcji dzięki blachom kompensacyjnym,
  • wykorzystanie w produkcji zamka BFD: zaledwie jeden element wykorzystywany jest do wszystkich połączeń i spełnia on trzy funkcje jednocześnie. Łączy płyty deskowania i umożliwia montaż wstawek ciesielskich o szerokości do 10cm, licuje połączenia płyt, uszczelnia,
  • wysoką wytrzymałość: Dopuszczalne parcie mieszanki betonowej to 80 kN/m2,
  • mobilność systemu: deskowanie TRIO umożliwia scalanie blatów deskowania w większe jednostki w pozycji poziomej i przemieszczanie zmontowanych zestawów przy pomocy urządzeń dźwigowych.
  • zawieszane wsporniki i pomosty: zastosowanie takiego rozwiązania zapewnia bezpieczną pracę.

Jeśli zatem są Państwo zainteresowani wypożyczeniem oferowanego przez nas deskowania ramowego TRIO, zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy także szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania oraz przedstawimy wycenę wynajmu.