Sklejka stropowa

Jeśli szukają Państwo firmy wynajmującej artykuły niezbędne do formowania ścian lub stropów, zapraszamy do skorzystania z oferty, którą przygotowaliśmy. Posiadamy w niej wszystkie niezbędne produkty, umożliwiające realizację wspomnianych prac. Wśród nich dostępne są między innymi sklejki stropowe. Jako czołowe przedsiębiorstwo na rynku specjalizujące się w dostarczaniu technik deskowań, posiadamy wyłącznie najwyższej jakości systemy. Ich producentem jest niemiecka firma PERI, posiadająca wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu nie tylko sklejek, ale także między innymi podpór stropowych PEP-20. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani wynajęciem omawianych produktów, zapraszamy do kontaktu. Oferta dotyczy dzierżawy sklejek stropowych w pełnych formatkach.

Rodzaje sklejek stropowych w naszej ofercie

Jak już wspomnieliśmy, nasza firma współpracuje z wiodącym producentem sklejek stropowych na świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować bogaty wybór produktów, cechujących się różnymi parametrami. Nasi Klienci, mogą zatem zaopatrzyć się w artykuły nie tylko wyprodukowane z różnego rodzaju materiałów, ale także posiadające rozmaity rozmiar. Warto zaznaczyć, że poszczególne sklejki odróżnia od siebie także liczba warstw. Dostępne są między innymi elementy siedmiowarstwowe oraz jedenastowarstwowe. Niezależnie jednak od wyboru produktu, z pewnością nie zawiedzie Państwa jego trwałość oraz jakość wykonania.

Typy sklejek stropowych

W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo następujące typy sklejek:

PERI Birch:

Grubość: 21 mm. Format: 2500 x 1250 mm.

Wysokogatunkowa sklejka powlekana filmem fenolowym. Płyta wykonana jest z 15 klejonych krzyżowo fornirów brzozowych. Krawędzie zabezpieczone są lakierem, a obustronna powłoka żywicą fenolową 220 gr/m² umożliwia wykorzystywanie tej sklejki w praktycznie wszystkich obszarach.

Sklejka trójwarstwowa 3-S - okuta

Grubość: 21mm, Format: 2500 x 500

Płyty trójwarstwowe PERI wykonane są z trzech warstw drewna świerkowego/jodłowego (3x7mm) klejonych krzyżowo. Powłoka i krawędzie powlekane żywicą melaminową w kolorze żółtym. Odporność na wilgotność zgodne z normą PN-EN 13353.

Sklejka chińska topolowa

Grubość: 21mm Format 2500 x 1250

Chińska sklejka wykonana z 13 do 15 warstw fornirów topolowych klejonych krzyżowo, pokryta obustronnie filmem fenolowym, krawędzie zabezpieczone lakierem. Produkt nie zalecany do zastosowania jako element konstrukcyjny jedynie do uzupełnień oraz do zastosowań przy pojedynczych realizacjach stropów. Do cięcia płyty należy używać odpowiednich narzędzi aby ograniczyć wyrwanie forniru. Następnie krawędzie płyty należy bezzwłocznie zabezpieczyć prze wilgocią lakierem.

Produkt nie podlega gwarancji i rękojmi.

Sklejka nawierzchniowa gr. 4mm.

Dzięki jej użyciu możemy uzyskać gładką powierzchnię ścian. Jej zastosowanie przewidziano w przypadku chęci uzyskania efektu betonu architektonicznego.

Sklejkę nawierzchniową należy przymocować do deskowania systemowego lub deskowania ciesielskiego stanowiącego konstrukcję nośną deskowania.