Dźwigarowe deskowanie stropowe MULTIFLEX (Uniwersalne i wszechstronne) - Systemy podstawowe

Oferta przygotowana przez naszą firmę obejmuje między innymi dźwigarowe deskowanie stropowe PERI MULTIFLEX. Produkt ten przeznaczony jest do każdej geometrii stropu niezależnie od wysokości kondygnacji. Podstawowymi komponentami systemu są podpory stropowe, dźwigary drewniane z pełnym środnikiem VT 20K oraz osprzęt w postaci trójnogów i głowic. Zastosowanie tych elementów pozwala na zaszalowanie większości stropów. W przypadku grubszych stropów oferujemy dźwigary krzyżowe GT 24 pozwalające wykonać strop nawet o grubości 1,00 m. Dla większych wysokości stropów system MULTIFLEX można ustawiać na podporach MULTIPROP lub wieżach ST 100.

Zalety dźwigarowego deskowania stropowego MULTIFLEX

Wielu Klientów naszej firmy decyduje się na wypożyczenie dźwigarowego deskowania stropowego MULTIFLEX. I nie jest to dużym zaskoczeniem, ponieważ system ten posiada liczne zalety, które doceniają podmioty odpowiedzialne za realizację stropów. Do największych korzyści omawianego deskowania możemy zaliczyć:

  • szerokie zastosowanie: PERI MULTIFLEX doskonale sprawdza się w każdej geometrii stropu niezależnie od wysokości kondygnacji,
  • łatwe dopasowanie - dzięki różnym długościom dźwigarów, MULTIFLEX jest systemem łatwo dopasowującym się do każdego projektu. W tym przypadku kompensowane jest ostatnie pozostałe pole do zadeskowania.
  • wybór płyt poszycia - możliwość dzierżawy lub zakupu sklejki szalunkowej bądź wykorzystania elementów własnych Klienta.

Warto również zaznaczyć, że system MULTIFLEX posiada dwa rodzaje dźwigarów. Pierwszy z nich – VT 20K z wysokiej jakości środnikiem jest najekonomiczniejszym rozwiązaniem dla większości stropów. Drugi to GT 24, charakteryzujący się dużą nośnością. Pozwala on na wykorzystanie systemu przy stropach o grubości nawet 1,00 m.

Zastosowanie dźwigarowego deskowania stropowego MULTIFLEX

Dźwigarowe deskowanie stropowe MULTIFLEX wykorzystywane jest podczas realizacji rozmaitych inwestycji. Dzięki swoim zaletom doskonale sprawdza się ono podczas budowy zarówno niewielkich, jak i znacznie większych obiektów. W związku z tym proponowany przez nas system może być użyty na etapie budowy między innymi domu jednorodzinnego, budynku gospodarczego, biurowca, pawilonu handlowego czy innego typu obiektu użyteczności publicznej. W przypadku chęci skorzystania z oferty i wypożyczenia deskowania PERI MULTIFLEX, prosimy o kontakt z naszą firmą.