Dźwigarowe deskowanie stropowe MULTIFLEX (Uniwersalne i wszechstronne) - Systemy podstawowe

PERI MULTIFLEX jest dźwigarowym deskowaniem dla każdej geometrii stropu przy każdej wysokości kondygnacji. W systemie MULTIFLEX stosowane są tylko elementy statycznie wymagalne. Podstawowym elementem systemu jest podpora stropowa PEP, dźwigar drewniany z pełnym środnikiem VT 20K oraz osprzęt w postaci trójnogów i głowic. Elementy te pozwalają na zaszalowanie większości stropów. Przy większych grubościach stropu oferujemy dźwigary krzyżowe GT 24 pozwalające na przenoszenie reakcji podporowej o wielkości do 28kN. Dla większych wysokości stropów system MULTIFLEX można ustawiać na podporach MULTIPROP lub wieżach ST 100.
 
Zalety:

Wszechstronność stosowania - PERI MULTIFLEX jest dźwigarowym deskowaniem dla każdej geometrii stropu przy każdej wysokości kondygnacji.
 
Dwa rodzaje dźwigarów:
  • Dźwigar VT 20K z wysokiej jakości środnikiem jest najekonomiczniejszym rozwiązaniem dla większości stropów,
  • Dźwigar kratowy GT 24 charakteryzujący się dużą nośnością pozwala na wykorzystanie systemu przy stropach o grubości nawet 1,0m.
 
Łatwe dopasowanie - dzięki różnym długościom dźwigarów, MULTIFLEX jest systemem łatwo dopasowującym się do każdego przekroju. W systemie MULTIFLEX kompensowane jest ostatnie pozostałe pole do zadeskowania,
 
Wybór płyt poszycia - możliwość dzierżawy / zakupu sklejki szalunkowej lub wykorzystanie elementów własnych klienta.