Budowa stropu nie jest prostym zadaniem. Wymaga ona bowiem przygotowania wcześniej odpowiedniej konstrukcji, którą następnie będzie można pokryć mieszkanką betonową. Jeśli zatem szukają Państwo firmy oferującej wypożyczenie podpór stropowych w Olsztynie lub Warszawie, które mogą zostać wykorzystane do stworzenia szalunku, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem od sprawdzonego producenta. Dzięki temu, w prosty sposób mogą Państwo nie tylko zainstalować omawiane produkty, ale również łatwo je zdemontować po osiągnięciu odpowiedniej wytrzymałości przez beton. Proponowane przez nas artykuły dostępne są w różnych wariantach i można je wynająć w atrakcyjnej cenie. Szczegóły dotyczące kosztów wypożyczenia uzyskają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail.

Podpory stropowe ze stali

Jak już wcześniej wspomnieliśmy nasza firma oferuje wyłącznie najwyższej jakości produkty. W związku z tym, mogą Państwo wyposażyć się u nas w podpory stropowe ze stali. Zastosowanie tego rodzaju materiału do ich produkcji sprawia, że charakteryzują się one najwyższym poziomem trwałości i mogą być wykorzystywane nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Odpowiednie zabezpieczenie stali sprawia bowiem, że wilgoć oraz inne, niekorzystne warunki nie powodują niszczenia materiału. Nie występują zatem na niej ogniska korozji, które mogłyby osłabić podporę, co stanowiłoby duże zagrożenia dla nośności całej konstrukcji szalunku stropowego. Jeśli zatem zależy Państwu na wypożyczeniu najwyższej jakości podpór, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

Nośność podpór stropowych

Jednym z najważniejszych parametrów podpór stropowych jest ich nośność. To właśnie ta wartość określa maksymalne obciążenie, którym może zostać obarczony jeden egzemplarz omawianego produktu. Jaka jest zatem nośność podpór stropowych dostępnych w asortymencie naszej firmy? W związku z tym, że dysponujemy produktami najwyższej jakości, które wykonane zostały z wysokogatunkowej stali, mogą przyjąć one nacisk co najmniej 20 kN czyli 2 ton.

Zastosowanie podpór stropowych

Podpory stropowe, jak wskazuje nazwa, wykorzystywane są przede wszystkim do wzmocnienia stropu podczas jego budowy i zastygania mieszanki betonowej. Nie jest to jednak wyłączna czynność, do której można użyć tego rodzaju elementów. Jakie jeszcze jest zatem zastosowanie podpór stropowych? Mogą zostać one wykorzystane między innymi do wzmocnienia nadproży, które wykonywane są na przykład w oknach oraz drzwiach. Ponadto, omawiane akcesoria często służą również do montażu stropów prefabrykowanych. Jeśli jednak nie są Państwo pewni czy podpory stropowe będą dobrym wyborem do realizowanych przez Was prac, zapraszamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą Państwu eksperckich porad i w razie konieczności podpowiedzą, jaki system najlepiej sprawdzi się w konkretnym przypadku.