deskowanie ramowe HANDSET

Prace budowlane związane z wylewaniem betonu wymagają użycia specjalistycznych akcesoriów. Jeśli zależy Państwu na szybkiej i skutecznej realizacji zadania, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Obejmuje ona między innymi deskowanie ramowe HANDSET. Tego rodzaju zestaw doskonale sprawdzi się do wykonywania prac związanych z fundamentami obiektu. Jeśli chodzi o parametry techniczne omawianego artykułu to jest on w stanie wytrzymać parcie mieszanki betonowej na poziomie 40 kN/m² wg DIN 18218. Deskowanie ramowe HANDSET składa się z płyt o wysokościach 90, 120 i 150 centymetrów oraz szerokości 15, 30, 45, 60, 90 centymetrów. Gwarantuje to wysoki stopień wykorzystania systemu nawet przy złożonych kształtach. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani jego wynajęciem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.

Zalety deskowania ramowego HANDSET

Liczba płyt nie jest wyłączną zaletą deskowania ramowego HANDSET. Jakie jeszcze korzyści posiada tego rodzaju system? Zaliczamy do nich między innymi:

  • niską wagę: drobnowymiarowe deskowanie PERI HANDSET posiada ergonomicznie umieszczone uchwyty, które umożliwiają prosty i ręczny montaż, bez użycia ciężkiego sprzętu,
  • system Clip HANDSET: wykorzystywany jest on do łączenia nie tylko płyt, ale również nadstawek, narożników zewnętrznych, wewnętrznych przegubowych oraz dodatkowego osprzętu.
  • szybki montaż i demontaż: niewielkie wymiary i mały ciężar sprawiają, że system jest łatwy w obsłudze. Zastosowanie wspomnianego wcześniej rozwiązania Clip HANDSET sprawia również, że łączenie poszczególnych płyt odbywa się poprzez jedno uderzenie młotkiem.