Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty, mogą wypożyczyć wiele artykuły niezbędne do budowy obiektów. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani wynajęciem szalunków ściennych w Warszawie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dostępne są w niej produkty o różnej charakterystyce, dlatego niezależnie od realizowanych prac, z pewnością znajdą Państwo odpowiedni rodzaj szalunku. Warto zaznaczyć, że w przypadku omawianych artykułów, ich wynajem jest bardzo często najlepszym rozwiązaniem. Zakup deskowań w wielu przypadkach jest bowiem nieekonomiczny, ze względu na wysoką cenę tego typu produktów. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt. Do Państwa dyspozycji pozostajemy także w przypadku chęci otrzymania pomocy w doborze najlepszego szalunku do realizacji określonych inwestycji.

Zastosowanie deskowania ściennego

Szalunki ścienne mają niezwykle bogate zastosowanie. Są one wykorzystywane zarówno przez Klientów indywidualnych, realizujących zadania na własne potrzeby, jak i przez podmioty gospodarcze, które wykonują duże zlecenia. Do jakich konkretnie prac niezbędne są omawiane produkty? Deskowanie ścienne w Warszawie, podobnie jak w innych miejscowościach w Polsce, wykorzystywane jest między innymi podczas wznoszenia domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Stosuje się je między innymi w trakcie budowy piwnic. Szalunki ścienne okazują się także pomocne w zabezpieczaniu nadproży w otworach drzwiowych i okiennych.

Rodzaje szalunków ściennych dostępne w naszej ofercie

Nasza firma, jako jedno z czołowych przedsiębiorstw na rynku budowlanym, oferuje bogaty wybór deskowań. Jakie konkretnie rodzaje szalunków ściennych dostępne są w naszej ofercie? Wśród systemów, które można u nas wypożyczyć znajduje się deskowania ścienne jak i deskowania stropowe.

  • HANDSET – lekkie deskowanie ramowe do szalowania fundamentów oraz niskich ścian żelbetowych,
  • DOMINO – uniwersalne, lekkie deskowanie ramowe do wielu zastosowań w konstrukcjach monolitycznych,
  • TRIO – ciężki system ściennego deskowania ramowego (wysoka nośność) stosowany w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym uzupełniony o system płyt słupowych TRIO TRS,
  • RUNDFLEX – dźwigarowy system deskowania dla ścian łukowych i zbiorników.

Warto również zaznaczyć, że oferta, którą przygotowaliśmy, obejmuje także niezbędne akcesoria do montażu szalunków, w tym między innymi stemple budowlane. Korzystając zatem ze świadczonych przez nas usługą, mogą Państwo zaopatrzyć się w komplet niezbędnego sprzętu do realizacji rozmaitych zadań. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Co wyróżnia oferowane przez nas deskowanie ścienne?

Choć wiele firm oferuje wypożyczenie szalunków ściennych, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Co wyróżnia oferowane przez nas deskowanie ścienne? Przede wszystkim jest to jego jakość. Dysponujemy produktami, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonego producenta. Cechują się one zatem swoją solidnością i gwarantują bezpieczeństwo. Kolejną zaletą naszych szalunków ściennych jest uniwersalizm. Doskonale nadają się one zarówno do wykonywania okrągłych obiektów, jak i do budownictwa podziemnego i kubaturowego. Przy ich pomocy można zatem z powodzeniem wykonać np. murki ogrodzeniowe oraz znacznie bardziej złożone konstrukcje o nieregularnych kształtach.

Deskowanie ramowe HANDSET (Do małych powierzchni) - System podstawowy

Deskowanie ramowe HANDSET - lekkie, wszechstronne deskowanie fundamentowe z małą ilością płyt.

Dopuszczalne parcie mieszanki betonowej wynosi 40 kN/m² wg DIN 18218. więcej>>

Deskowanie ramowe DOMINO - Idealne deskowanie dla budownictwa mieszkaniowego - Systemy podstawowe

Płyty PERI DOMINO oferowane w wysokości 2,75 m, dopuszczalne parcie mieszanki betonowej wynosi 60 kN/m². więcej>>

Deskowanie ramowe TRIO (Mało elementów składowych oznacza szybki montaż) - Systemy podstawowe

TRIO to uniwersalne i wszechstronne deskowanie ramowe do stosowania w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, komunalnym oraz do zastosowań specjalnych. więcej>>

Deskowanie łukowe RUNDFLEX (Płynne nastawianie krzywizny o promieniach od 1,00 m ) - System dodatkowy

Przy budowie oczyszczalni ścieków, elektrociepłowni, pochylni, silosów i innych okrągłych budowli konieczne jest deskowanie ścian o różnych promieniach. więcej>>